REKRUTACJA NA ROK SZK. 2024/25 "KOTKI" - ODDZIAŁ 3/4-LATKÓW "ODKRYWCY" - ODDZIAŁ 5/6-LATKÓW PROGRAM WYCHOWAWCZY DOKUMENTACJA

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W RADOSTOWIE ŚREDNIM

"ODKRYWCY" - ODDZIAŁ 5/6-LATKÓW

W roku szkolnym 2023/24 do oddziału przedszkolnego dla 5/6-latków uczęszcza 18 dzieci urodzonych w latach 2017/18

Dzieci 6-letnie realizują obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne. Wychowawczynią grupy jest p. mgr Monika Bałabuch

Sala jest bardzo dobrze wyposażona, zarówno w pomoce dydaktyczne, jak i sprzęt multimedialny, tj. monitor interaktywny, laptop.

Dzieci mogą korzystać z usług przedszkola w godz. 6.30-16.30.

W godzinach 8.00-13.00 przedszkolaki realizują podstawę programową wychowania przedszkolnego, w tym przygotowanie do porozumiewania się językiem angielskim oraz religii w wymiarze 2 x 30 min./tyg.

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi  p. mgr Monika Maciejko

Religii uczy ks Józef Olechowski.

Dzieci korzystają z wyżywienia w postaci 3 posiłków dziennie zapewnianiego przez firmę cateringową "Sprytna gosposia". Opłata za dzienne wyżywienie wynosi w r. 2024 - 17,50 zł.

Rodzice dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Lubań zostali zwolnieni z opłaty za pobyt poza godzinami realizacji podstawy programowej. Dla pozostałych dzieci opłata ta wynosi 1 zł za każdą dodatkową godzinę pobytu.

Nasze przedszkole posiada swój profil na portalu facebook.pl. Nauczyciele na bieżąco umieszczają tam relacje z życia przedszkolaków. Zapraszamy do systematycznego korzystania z tej możliwości uzyskania informacji o pracy przedszkola.